אטרקציית משחקי לגו לילדים

בולי

בולי

בולי - איש האטרקציות שלכם, כותב לכם כמה כתבות שתכירו את עולם האירועים טוב יותר.

אטרקציית משחקי לגו לילדים

פייסבוק
גוגל +
טוויטר
לינקדאין
ווטסאפ

לגו מארוול גיבורי על הלגו שכולם אוהבים

משחק הלגו גיבורי על הוא הראשון בסדרת לגו מארוול. הוא עוקב אחר עלילות הסרטים המקוריים של "גיבורי העל של מארוול" ו"הנוקמים".

המשחק זכה לביקורות חיוביות מהמבקרים עם השחרור, עם שבחים מכוונים במיוחד למגוון המשחקים וההומור שלו. זה גם זכה להצלחה מסחרית שהגיע למקום הראשון במצעד המכירות בבריטניה ומכר למעלה משבעה מיליון עותקים ברחבי העולם תוך שישה חודשים מרגע השחרור. המשחק שוחרר מאז מחדש כחלק משתי חבילות אוסף לקונסולות חדשות יותר; "לגו מארוול גיבורי על: היקום ב

ב-Lego Marvel Superheroes, שחקנים שולטים ב-100 גיבורי-על של Marvel כמו ספיידרמן ו-וולברין כדי למנוע מדוקטור דום ליצור נשק להשמדה המונית. המשחק כולל מצבים שונים כמו מצב סיפור ומצב משחק חופשי כאשר לכל דמות יש יכולות ייחודיות משלה.

לגו גיבורי על הוא משחק וידאו פאזל שבו שחקנים יכולים לבחור מבין יותר מ-100 דמויות ביקום מארוול לשחק בצוותים של שניים על מנת להשלים משימות ולהביס נבלים כמו דוקטור דום או מגנטו. השחקן יכול לעבור בין דמויות בכל עת בזמן המשחק, כאשר לכל אחת יש יכולות ייחודיות משלו

לגו מארוול גיבורי על הוא ערכת לגו המבוסס על זיכיון גיבורי העל של Marvel Comics, ועוקב מקרוב אחר משחקי וידאו אחרים של לגו.

גיבורי העל של מארוול לכודים במעבדת SHIELD על ידי לוקי ויש להציל אותם. המשחק כולל את ספיידרמן, איירון מן, האלק וקפטן אמריקה כדמויות שניתן לשחק בהן עם יכולות שונות שהן יכולות לשדרג ככל שמתקדמים ברמות המשחק.

 

לגו מארוול גיבורי על פותח על ידי TT Games ו-Traveler's Tales, אשר שוחרר ב-27 באוקטובר 2012. המשחק מבוסס על זיכיון לגו מארוול, הכולל פסלונים של הדמויות ממארוול קומיקס.

 

לגו ספיידרמן 

ספיידרמן הוא דמות בדיונית וגיבור-על מ-Marvel Comics. הוא מופיע בחוברות קומיקס, קריקטורות וסרטים מאז 1962.

היכולות העיקריות של ספיידרמן הן הכוח והזריזות העל-אנושית שלו. כוחותיו היו תוצאה של עקיצת עכביש רדיואקטיבי. ספיידרמן מסוגל לירות קורים מפרקי הידיים שלו ולהשתמש בהם כדי להתנדנד מבניינים או ללכוד חפצים או אויבים.

לאחר שפיטר פארקר ננשך על ידי עכביש, הוא זכה למאפיינים דמויי עכביש כמו רפלקסים, זריזות, יכולת זחילת קירות ולשון גורפת שיורה החוצה כדי לתפוס את הטרף שלו באוויר לפני שהוא אוכל אותם בשלמותו עם ריסוק כּוֹחַ. הדם הרדיואקטיבי גרם לשינויים אלה בגופו של פיטר באמצעות תהליך שנקרא "מוטציה מואצת".

לגו ספיידרמן הוא משחק וידאו הרפתקאות-פעולה של גיבורי-על של מארוול. הוא נכתב על ידי שון ריאן ופותח על ידי TT Games ופורסם על ידי Sony Interactive Entertainment.

המשחק מתמקד בספיידרמן כשהוא מנסה להציל את ניו יורק מנבלים כמו הגובלין הירוק, Doc Oc, Electro, Rhino ו- Scorpion וכן שתי דמויות חדשות שנוצרו עבור המשחק, Black Cat ו-Silver Sable.

בחלק זה, נדבר על לגו ספיידרמן. בחלק האחרון דיברנו על איך הסרט יצא לאקרנים בארה"ב ובאירופה. בסרט לגו ספיידרמן יש הרבה נושאים שונים – מהנאה ועד לנושאים מורכבים. זה סרט נהדר לכל הגילאים וחובה לצפייה.

ספיידרמן הוא גיבור על ואחת הדמויות הבדיוניות הפופולריות ביותר. הוא נוצר על ידי סטן לי וסטיב דיטקו, והופיע לראשונה ב-Amazing Fantasy #15 באוגוסט 1962. עד היום הוא נשאר אחד מגיבורי העל האייקונים ביותר של מארוול.

ספיידרמן ידוע בכוחותיו כגון כוח על אנושי, זריזות ורפלקסים; גורם ריפוי רגנרטיבי שהופך אותו לחסין בפני מחלות; שימוש בסרגל כדי להתנדנד מבניין לבניין; משתמש בחוש העכביש שלו כדי לחוש סכנה; ויורה נוזל רשת אורגני מפרקי הידיים שלו. החליפה שלו כוללת מסכה שמסתירה את פניו וחליפה אדומה בעלת עיצוב עכביש שחור בחלק הקדמי מתחת לעיניים.

לגו היא חברה דנית המייצרת צעצועים לילדים. לגו מלאי שפע של לבנים במגוון צבעים וצורות שניתן להשתמש בהן ליצירת דגמים. דגם אחד כזה, סט לגו ספיידרמן, כולל 476 חלקים ומהווה מתנה אידיאלית לכל ילד שאוהב ספיידרמן או לבנות דברים.

הסט של לגו ספיידרמן כולל את כל הפרטים האייקוניים מהתלבושת של הדמות, כולל ארבע עיניים על המסכה, שני סטים של ידיים עם אצבעות ניתנות להזזה, וחריגים מודפסים על החזה שלו. מעריצי הארי פוטר יעריכו את הכללת המשקפיים של הארי בערכה זו מכיוון שהם כלולים בערכה זו. הערכה מגיעה גם עם מגוון מדבקות שניתן להשתמש בהן לקישוט או להתאמה אישית של עבודתם על ידי יצירת אמנות גרפיטי על כל לבנה.

משחק לגו ספיידרמן מבוסס על משחק הווידאו Lego Marvel Super Heroes. המשחק מציע עיר ניו יורק בעולם פתוח לשחקנים לחקור, יופיעו דמויות של מארוול וגם לא של מארוול מהיקום של מארוול.

הסיפור עוקב אחר ספיידרמן כשהוא מגן על ניו יורק מפני פושעים ונבלי-על, כמו שוקר (ברוק) וקרנף, שמשתוללים בעיר.

לגו ספיידרמן הוא משחק הרפתקאות שיצא ב-17 בספטמבר 2018. במשחק זה, השחקנים זוכים לשלוט בספיידרמן וחבריו, כמו דודה מיי ומרי ג'יין.

בתחילת המשחק, נבל מסתורי מסתובב בניו יורק ומדביק אנשים בסימביוטים שהופכים אותם למפלצות. זה מתרחש בלגו מנהטן. השחקן צריך לעצור את הנבלים האלה מלהרוס את העיר ניו יורק. שחקנים יכולים לעבור מגוון רמות הכוללות לחימה באנשים ובבוסים נגועים בסימביוט. כאשר נלחמים נגד הבוסים הללו, ישנן יכולות שונות ספציפיות לבוס ששחקנים צריכים להיזהר מהם.

 

אולי יעניין אתכם גם:

כתיבת תגובה

סגירת תפריט