זמרת לחתונה ושיר חופה

בולי

בולי

בולי - איש האטרקציות שלכם, כותב לכם כמה כתבות שתכירו את עולם האירועים טוב יותר.

זמרת לחתונה ושיר חופה

פייסבוק
גוגל +
טוויטר
לינקדאין
ווטסאפ

החלטתם להתחתן. מזל טוב!

כל זוג רוצה ליצור חתונה יפה, כזאת שלא תישכח, כזאת שהם יוכלו להיזכר בה ולספר עליה לילדיהם ואולי גם לנכדים. מקום לאירוע ואוכל הם שני הדברים הראשונים שבדרך כלל נסגרים, הם הבסיס של האירוע ובלעדיהם הוא אינו מתקיים.

ואז מגיע הרגע לבחור תוכן לאירוע, מגוון האפשרויות לתכנים לאירוע הוא רחב ומגוון וחשוב שכל זוג יגדיר מה חשוב לו. איך כזוג הם מדמיינים את החתונה שלהם מה יגרום לאירוע שלהם להיות מוצלח ובלתי נשכח.

זמרת לחתונה תוכל לשדרג לכם את האירוע.

כאשר מזמינים זמרת לחתונה ושיר חופה בדרך כלל מבקשים ממנה לשיר שיר גם בכניסה לחופה.

דמיינו לכם את זה, אתם נכנסים לחופה וזמרת שרה את השיר שבחרתם ובעצם בשירתה מלווה את כניסתכם לחופה. הרגע הזה הוא הרגע הכי מרגש בחתונה וקשה שלא להזיל דמעה ולהתרגש עם הזוג שבחר לשזור את חייו זה בזה.

 

זמרת לחתונה תשיר גם את שיר הכניסה לחופה, תרגש את האורחים ואתכם בקולה בשירה חיה שמרגשת יותר מכל האזנה למוזיקה באמצעי אלקטרוני.

בנוסף תוכלו לבקש מהזמרת לשיר שירים נוספים, למשל את הריקוד של הזוג יחד, אולי תוספת של שיר שכל אחד מבני הזוג יקדיש לשני.

זמרת לחתונה תוכל לשיר גם מוסיקת רקע בזמן הארוחה ולפני הריקודים.

השילוב הזה של שירה בכניסה לחופה יחד עם שירים שמוקדשים במיוחד לבני הזוג, יצור אווירה אינטימית, מרגשת, של קרבה ואהבה.

כשזמרת שרה בחתונה שלכם זה הופך את האירוע לבלתי נשכח, זה הופך רגעים באירוע לקסומים ומרגשים.

לזמרת לחתונה פעמים רבות יש הרכבים שהן עובדות איתם וזאת הזדמנות לבדוק אם יש חבילה שלמה של הרכב לקבלת פנים וזמרת ששרה בחתונה ובחופה. פעמים רבות תוכלו להרוויח גם הרכב וגם זמרת באותה עלות, יש זמרות והרכבים רבים שעושים זאת.

אז כבר החלטתם להזמין זמרת לחתונה, איך בוחרים?

הכי חשוב לשמוע ביצועים של אותה זמרת, עדיף מאירועים דומים כדי שתשמעו ותתרשמו איך היא שרה שירה חיה. מצאו זמרת שאהבתם והתחברתם לשירתה, התחברתם לסגנון המוזיקלי שהיא מבצעת ולא פחות חשוב התחברתם אליה כבן אדם.

מניסיוני כזמרת לחתונה אני יודעת, שכאשר יש חיבור אנושי טוב ביני לבין מזמיני האירוע הכל עובד נפלא, אני עושה תיאום ציפיות, מבינה מה הזוג רוצה מה חשוב לו ואיזה שירים הם אוהבים באופן מיוחד. חשוב לי ליצור הבנה בנינו ולוודא שמבחינתי אני עושה את המקסימום כדי שהאירוע יהיה הכי מוצלח והכי מרגש עבור הזוג.

מבחינתי כל אירוע הוא פגישה מחודשת עם זוג, להתרגש איתם, לבנות איתם רפרטואר ולוודא שאכן אני מתאימה להם. במידה ויש זוג שפונה אליי ואני מרגישה שמה שאני מציעה לא מתאים להם תמיד אשמח להפנות לזמרת אחרת. ההתאמה של הזמרת, והז'אנר המוזיקלי היא הכרחית.

אולי יעניין אתכם גם:

כתיבת תגובה

סגירת תפריט