המדריך לכלה בצל הקורונה

בולי

בולי

בולי - איש האטרקציות שלכם, כותב לכם כמה כתבות שתכירו את עולם האירועים טוב יותר.

המדריך לכלה בצל הקורונה

פייסבוק
גוגל +
טוויטר
לינקדאין
ווטסאפ

ההתרגשות הנלוות לחתונה והלחץ הכרוך התעצמו באופן משמעותי, בשל הופעתו של נגיף הקורונה. התאריך מתקרב ואת לחוצה ומתרגשת? במדריך הבא נציג מספר דרכים לצורך התמודדות עם ארגון חתונה – בצל הקורונה.

מתחתנת בקרוב? זה מה שעלייך לעשות

נגיף הקורונה חולל משבר שלא נראה כמותו במגוון רחב של תחומים, אולם אחד התחומים אשר חטפו את הפגיעה הקשה ביותר הוא ללא ספק עולם התרבות והחתונות בפרט. ככלה נרגשת אשר מתכננת את חתונתה, את בוודאי מודעת לכך כי בשל ההגבלות נדרש ממך ומבן זוגך להפעיל יצירתיות, וזאת בכדי להפיק את יום החתונה כפי שרציתם – תחת הגבלות. ראשית כל, חשוב מאוד ליצור קשר עם ספקים מובילים אשר ידעו להעניק לכם את המעטפת המקצועית הטובה ביותר, בהתאם לרוח התקופה ועם אופציה לשינוי – באם אכן תידרשו לדחות את יום החתונה לתאריך אחר. כך לדוגמה, באמצעות בחירת חברה המספקת שירותי השכרת רכב לחתונה תוכלו לשריין מראש את תאריך החתונה, אולם לבצע שינוי בתאריך במידה והממשלה מחליטה לסגור את האולם בשל הגבלות על התקהלות. בשל ההגבלות, רוב הספקים מקיימים את הפגישות באמצעות ZOOM ולכן מומלץ לרשום את השאלות מראש, כך שתוכלי להגיע מוכנה לפגישה. 

ארגון יום החתונה תחת הגבלות

יום החתונה שלך עתיד להיראות שונה מכפי שתיארת לעצמך, וזאת בשל השמירה על כללי ההיגיינה והריחוק. בכדי להעניק לאורחים שלכם את הביטחון, מומלץ להקים עמדה עם כפפות וחומר חיטוי, אולם בכדי לשדרג ולהעניק קצת הומור – אל תחששי לעצב את המסכות ברוח החתונה, עם ראשי תיבות או משפט הומוריסטי. אפשר בהחלט לנצל את המצב החדש לטובת מיתוג איכותי יותר של האירוע, כל זאת מתוך הבנה כי מדובר בתקופה היסטורית עליה עוד ידובר. משום כך, הקפידי לחשוב מחוץ לקופסא ולתכנן את קבלת הפנים באופן אשר מאפשר לאוכלים לשטוף את הידיים באופן קבוע ואף לשמור על כללי הריחוק הנדרשים. נוסף לכך, עדיף לתכנן את החתונה בשטח פתוח, ועל כן מומלץ לבחון עם בעלי האולם לגבי מעבר לקבלת פנים, חופה וריקודים תחת כיפת השמיים.

איך לארגן את החתונה בצל הקורונה?

נכון להיום, משרד הבריאות מאשר לקיים חתונות תחת מגבלה של 250 איש בלבד. לכן, רישום מדויק של מספר האורחים הוא חיוני לצורך ארגון החתונה וכן שמירה על הכללים. נוסף לכך, חשוב לעגן בחוזה מול בעלי האולם את נושא הרזרבות, כך שתהיה לכם גמישות ותוכלו להבטיח כי כל האורחים יקבלו את המענה – גם אם חלקם מחליטים להגיע על אף שאמרו שלא יגיעו. בכדי להבטיח כי תעמדו על מספר אורחים מדויק, יש לבצע אישורי הגעה גם ביום האירוע – ולא לשכוח לבקש אישורי בריאות, כפי שנדרש לבצע ע"פ נהלי משרד הבריאות. שיהיה במזל!

אולי יעניין אתכם גם:

כתיבת תגובה

סגירת תפריט