אטרקציות מדליקות לחתונה אורבנית

בולי

בולי

בולי - איש האטרקציות שלכם, כותב לכם כמה כתבות שתכירו את עולם האירועים טוב יותר.

אטרקציות מדליקות לחתונה אורבנית

פייסבוק
גוגל +
טוויטר
לינקדאין
ווטסאפ

 

מתחתנים בלב העיר ולא הולכים על גן אירועים במושב או בקיבוץ? בחרו באחת או יותר מהאטרקציות הבאות, כדי להתאים בין החוגגים למיקום ולאווירה.

חתונה אורבנית: מה זה בכלל?

אומרים שחתונה אורבנית היא חתונה שנערכת בתוך העיר, באווירה עירונית מהירה ותוססת. זאת, בניגוד לחתונות כפריות או חתונות ענק מפוארות, שעורכים לרוב בגני אירועים או באולמות גדולים באזורי תעשייה ובמושבים.

היות וחתונות אורבניות נערכות בתוך העיר כמו תל אביב, הן לרוב מתקיימות באולמות קטנים, עם הקפדה על כל הפרטים הקטנים. זה מתחיל עם בחירת אולם אירועים בוטיק, שמתאים לחתונה מסוג זה בתל אביב, למשל, וממשיך בבחירת האטרקציות הכי מתאימות לאירוע.

קיר צילום

לחתונה שלכם, ישר מהוליווד, ממסיבות עיתונאים ומאירועי שטיחים אדומים: על איזה רקע תצטלמו אתם – המתחתנים – והאורחים שלכם?

אפשר לשחק אותה בהכול מהכול, בהתאם לאווירה ולסגנון שאתם רוצים: קירות צילום (רקעים לצילום אורחים, קבוצות ומשפחה) אפשר לקבל היום בצבע אחיד או מדורג, עם פרחים והמון ירוק או עם כתובות גרפיטי מטורפות, שהכי מתאימות לאווירה האורבנית.

אפשר לצלם את האורחים גם על רקע ירוק, שמאפשר הלבשת תמונות ווידאו או על רקע לבן, שגם עליו אפשר ליצור אפקטים.

אותיות ומילים מבלוני הליום

חשבו על מילה קצרה או שתיים שמאפיינות אתכם, עצבו אותן באותיות מבלוני הליום ותלו אותן מעל עמדת הצילום, כך שהמילים ישתלבו עם חיוכי האורחים.

אטרקציות מסך

קירות מסך אלקטרוניים לצילום: על קירות אלה מקרינים וידאו או תמונות מערים גדולות או מקומות אחרים בארץ או בחו"ל. אפשר להציג עליהם תמונות של בני הזוג ולהצטלם "איתם", כאשר כל הרעיון הוא להעניק לצילום המקומי עומק ומימד שאין לו: הומוריסטי יותר או רומנטי, וכו'.

 תאי צילום

פעם היינו מצטלמים בהם ומקבלים סטריפ של תמונות פוטו רצח, כאשר ההבדל היחיד בין התמונות האלה לתמונות דרכון גרועות היה הלבוש החגיגי שלנו.

היום תאי הצילום מציעים אווירה בכל נושא, רעיונות משוגעים יותר או  פחות ואפשרות להעלות את הכול בזמן אמיתי ישירות לאינסטגרם, איך לא?

מגנטים

מכל אלה-  מהקירות והמסכים הלבנים או הירוקים, מתאי הצילום ומעמדות קבלת הקהל ובכלל: מכל אלה אפשר לקבל תוך 15 שניות מגנטים מדליקים בכל גודל.

הם איתנו כבר שנים, ונראים נדושים, אבל לא, בהחלט לא נס ליחם. המגנטים היו, יהיו והם ממלאים את המקררים. לכו על זה.

מתנות קטנות

אורבני זה מעולה, אבל מה עם איזה עציץ קטן של פרחים עונתיים או צמח תבלין, לתת תשורה לאורחים הגיעו ובאו וחגגו אתכם?

בחתונות עירוניות ואורבניות רבות ארינו שאת השתילים האלה מעניקים בעציצי מתכת, שנראים כמו דליים קטנים. בחתונות אחרות השתמשו באותם דליים ממש  כדי לתת סלסלה של ממתקים, סוכריות צבעוניות או עוגיות.

אולי יעניין אתכם גם:

כתיבת תגובה

סגירת תפריט