מה חשוב לבדוק לפני שבוחרים אטרקציות לאירוע?

בולי

בולי

בולי - איש האטרקציות שלכם, כותב לכם כמה כתבות שתכירו את עולם האירועים טוב יותר.

מה חשוב לבדוק לפני שבוחרים אטרקציות לאירוע?

פייסבוק
גוגל +
טוויטר
לינקדאין
ווטסאפ

בעידן המודרני, כמעט בכל אירוע שמכבד את עצמו, עושה ההפקה שימוש באטרקציות שונות כדי להלהיב ולסחוף את הקהל. איך תדעו כיצד לבחור בצורה נכונה את האטרקציות לאירוע שלכם? המשיכו לקרוא.

המסיבה שלה חיכיתם חודשים רבים הולכת וקרבה. בתוך מאגר המשימות הבלתי נגמר, הספקתם כבר לשריין אולם שמחות, התקשרתם מול תקליטן, עברתם את שלב הטעימות של שירות הקייטרינג, כתבתם ברכה לחתונה, וכעת נותרתם עם הסוגיה הכי חשובה: כיצד יראה האירוע שלכם? האם הוא יתנהל על מי מנוחות? האם תרצו שהאורחים ירקדו עד שלא תישאר להם אפילו טיפה אחת של אנרגיה? האם תרצו לרגש את האורחים, ולהשאיר להם זיכרון לעוד שנים ארוכות מאירוע החיים שאותו אתם מציינים?

בחירת אטרציה לאירוע היא תהליך פשוט אשר יאפשר לכם לשדרג באופן משמעותי את האירוע אותו אתם מציינים. ראשית, עליכם להבין לאיזה חלק של האירוע תשמש האטרקציה. למה הכוונה? ברור ונהיר לכל כי אטרקציה שתשמש אתכם כדי לשמח את האורחים כאשר הם עומדים ליד בר המשקאות, לא יכולה לשמש באותו אופן כאשר האורחים ישובים ומסובין ליד השולחן. כמו כן, אביזרים שונים המשמשים את ההפקה בזמן החופה, יהיו שונים מאלו שתבחרו לכלול באירוע בזמן קבלת הפנים. אם כך, הדבר הראשון שיש לדאוג לו בזמן בעת בחירת האטרקציה לאירוע חיים כזה או אחר, הוא להבין מה מצבם של האורחים בנקודת הזמן בה רוצים שהם ישתמשו בה.

שנית, עלינו יהיה להבין מהי המטרה שלשמה אנו רוצים לשלב את האטרקציה. האם היינו רוצים לייצר מזכרת איכותית מן האירוע, או שאולי להפעיל, לבדר ולשעשע את האורחים. בחירת אטרקציה נכונה היא כזאת אשר לוקחת בחשבון את הייעוד שלה באירוע עצמו.

כמו כן, עלינו יהיה להבין איזו מבין שלל האטרקציות המוצעות לנו, מדברת אלינו בצורה השלמה והנכונה ביותר. לכל משפחה המציינת אירוע יש סגנון ייחודי משלה, אותו היא רוצה, קרוב לודאי, לשלב באופן מושכל במהלך האירוע. יהיו כאלו שיבחרו בקיר צילום מדליק, או במגנטים המוענקים לאורחים בסיום האירוע, אחרים ירצו לשלב תזמורת ונגנים באירוע, ויהיו כאלה שירצו לשלב תאורה מיוחדת על שערי הכניסה.

לסיכום, על מנת לשלב בצורה הטובה ביותר אטרקציה לכל אירוע חיים, השקיעו מעט משאבים בהבנה של אופי האירוע ומיקום האורחים, מהי המטרה שלשמה אתם מעוניינים לשלב את האטרקציה, ומהו סגנון האטרקציה המועדף עליכם ביותר.

 

אולי יעניין אתכם גם:

כתיבת תגובה

סגירת תפריט