חשיבות ציוד ההגברה באירוע שלכם

בולי

בולי

בולי - איש האטרקציות שלכם, כותב לכם כמה כתבות שתכירו את עולם האירועים טוב יותר.

חשיבות ציוד ההגברה באירוע שלכם

פייסבוק
גוגל +
טוויטר
לינקדאין
ווטסאפ

 

מכירים שחברים חוזרים מאירוע וששואלים אותם איך היה הם מתמקדים בעיקר באוכל ובעיצוב? ובכן אם רק תשימו לב, אנשים גם מדברים לא מעט על המוזיקה שהקפיצה את הרחבה ושליוותה את מעמד קבלת הפנים, כאשר אם תעצרו לבחון את הדברים, תגלו שאנשים לא רק מתייחסים לבחירת השירים, אלא לסך החוויה, ופה לציוד ההגברה יש חשיבות מכרעת, וזאת כי ברגע שהסאונד נשמע במיטבו, מועבר בעוצמה הרצויה ומתפזר באופן הרמוני, הרי שסך התוצאה הרבה יותר שלמה ומרשימה – כזו שגורמת לשכוח מה היה בקינוח ומזכירה מה הייתה התחושה בכל חלק וחלק באירוע. כיצד? לא בהכרח באופן מושכל – למוזיקה יש כוח רב לגעת בנפש וכשהיא חלקה ובאותה נשימה עוצמתית, הרי שההשפעה רבה ומדויקת.

התאמה מלאה

בדומה לכך שלא כל פלייליסט יתאים לכל אירוע, כך גם לא כל ציוד הגברה יתאים, ועל כן כאשר עומדים לשכור ציוד מוטב להתייעץ עם איש מקצוע, וכאן אתם מוזמנים להכיר חברה להשכרת ציוד, הגברה ותאורה. מדוע? כי ב– playmusic ניתן להשכיר רק מה שצריך ואת הדגם המתאים ביותר, צריך להתחשב בסך הנתונים שמסביב: בגודל של המקום, במיקום של הרחבה, בכמות מוקדי המוזיקה (והמרחק ביניהם), באפקט הרצוי וכדומה.

ליווי צמוד

לצד הצורך לבחור בציוד ההגברה המתאים ביותר, גם חשוב להתקין ולתפעל אותו כראוי, ועל כן נשוב ונציין לטובה את חברת playmusic, וזאת כי לצד המלצה מקצועית ושירותי השכרה, החברה גם מציעה שירותי הקמה ותפעול, ואם בכך לא די, הרי שטוב לדעת שבין היתר החברה מעניקה מענה מידי כאשר מתעוררת בעיה או צצה שאלה. מכאן שבאמצעות השכרה נבונה ניתן להיות בשליטה מלאה ולהשיג הנאה מרבית – לדעת שבכול רגע נתון יש מי שיעמוד לרשותכם.

לטובת אלו שיושבים בצד

לא פעם קורה שרחבת הריקודים שמחה ורועשת, אך מי שיושב בצד אינו מצליח לנהל שיחה עם מכרים שמזמן לא ראה, ועל כן התחושה שהוא ייקח עמו מהאירוע הינה תחושה של אכזבה לצד איכות ירודה. אי לכך יש לקחת בחשבון שהבנה בתחום ההגברה היא עולם ומלואו, כזו שמתחשבת בסך האלמנטים והדרישות.

מענה מקיף מקום אחד

בין אם האירוע שלכם עומד להיות בגינה, במדבר, חתונה על החוף, או אפילו באולם – תמיד זקוקים להגברה, וזאת על מנת לשמוע את המוזיקה כפי שצריך – באיכות גבוהה! כמו כן, מאוד ייתכן שלצד ציוד הגברה גם יתעורר הצורך בציוד משלים, ולו מתחום התאורה, ואף ייתכן שיתעורר צורך בסיסי בגנרטור, ולו כי האירוע אינו כולל תשתית חשמל. אי לכך במקום שתתרוצצו בין כמה מוקדים, טוב להכיר מקום אחד שמציע מענה מלא לצד ייעוץ מקצועי.

בדומה לארוחה טובה

מסיבה טובה ניתן להשוות לארוחה טובה. ארוחה טובה מורכבת מסך המרכיבים והיא מושפעת ממינון, טריות, יצירתיות ובחירת מוצרי גלם, וכך גם בנוגע להגברה. הגברה איכותית נבחרת בקפידה, מסונכרנת עם מגוון אלמנטים משלימים והיא מאוד מדויקת. מכאן שבאמצעות הגברה מתאימה גם היושבים מאחור ישמעו כל מילה של נושא הנאום, לא יישמעו קולות רקע צורמים, הביטים והבסים העוצמתיים לא רק יישמעו באופן רך אלא גם יורגשו בכל הגוף ובאופן כללי החוויה תהיה הרבה יותר הרמונית, עוצמתית וייחודית.

מזון לנשמה

שנסכם? ממש כפי שחשוב לבחור כהלכה את המיקום המושלם עבור האירוע, לבנות את הרכב המנות, לבחור מה יהיה הקונספט העיצובי ולבחון איזו מזכרת מחלקים בסוף האירוע, כך גם חשוב להשקיע מחשבה בהגברה, ולו כי מוזיקה היא מזון לנשמה, וכאשר הנשמה חשה באיכות ניתן לסמן וי גדול – האירוע מוגדר כהצלחה!

אולי יעניין אתכם גם:

כתיבת תגובה

סגירת תפריט