אמן אשליות או להיות

בולי

בולי

בולי - איש האטרקציות שלכם, כותב לכם כמה כתבות שתכירו את עולם האירועים טוב יותר.

אמן אשליות או להיות

פייסבוק
גוגל +
טוויטר
לינקדאין
ווטסאפ

אמן אשליות

שלום לכולם! האם יש אור בקהל? למישהו יש נייר? תראו קסם של אמן אשליות, לאט לאט, הוא מקפל את הנייר, מדבר תוך כדי, ופתאום, ככה ממש מול כולם, הפתק הקטן הופך לפרפר. אמן אשליות הוא קוסם, המתמחה במופעי אחיזת עיניים, יכולת לקרוא את המחשבות, הרגשות והתחושות, ולא פחות חשוב, להפוך מופע של איש אחד למופע של כולם. לאילו אירועים תתאים אטרקציה של אמן אשליות?  

חתונות

בין המנה השנייה למנה השלישית, רמת האנרגיה, בדרך כלל יורדת, המבוגרים כבר מלכסנים מבט לכיוון פתח היציאה, הצעירים יותר מאבדים סבלנות, ומשהו בתוך האווירה עשוי להתפרק. זה הזמן, שה DJ מנסה לעשות קצת יותר שמח, ובונה פלייליסט, שמצליח להרקיד גם את "הקשוחים" ביותר, אבל למה לשנות קצת את העלילה, וליצור פעילות, שכולם יחכו לה? בדיוק בזמן הזה, באתנחתא בין הארוחות, דווקא מופע אינטימי של אמן אשליות, מומחה באחיזת עיניים, בקסמים וטריקים, הוא זה שיצליח לעורר בכל אחד את הילד הפנימי ולהעלות חיוך בלב.

לאילו חתונות מתאים אמן אשליות?

חתונות אינטימיות, באווירה כפרית, חתונות קטנות, חתונות אורבניות, חתונות יום שישי.

בר מצווה או בת מצווה

האטרקציות הקלאסיות לאירועי בר מצווה או בת מצווה לא נגמרים רק בהזמנת מתנפחים, פופים ועמדות משחק, ישנם כאלה, שמתמקדים גם בכניסה דרמטית, קריאת דרשה ואולי אפילו הזמנת אמן, כמו למשל אמן אשליות, שמצליח לבדר, לתעתע, לגלות את המחשבות והרצונות הכמוסים, והחשוב מכל מצליח לחבר בין כל המוזמנים.
אמן אשליות יתאים לאירוע בר מצווה באולם, או במתחמי אירועים בטבע, בים, המופעמים משולבים בקסמים, ומאופיינים בשיתוף מלא של הקהל.

אירועי חברה, ערבי גיבוש, ימי כיף

אירועי חברה מאופיינים בתוכן מקצועי עשיר, דברי המנכ"ל, חלוקת תעודות הוקרה והצטיינות, סקירת הרבעון, השנתון או החציון וכמובן עדכונים מקצועיים שוטפים. דרך לגיטימית ומוצלחת במיוחד לתבל אירועים אלו בבידור איכותי ומשובח היא על ידי הזמנת אמן אשליות, אשר ילהטט, יצחיק, ישתף ובעיקר יעניק לעובדי החברה ומשפחותיהם מופע אינטליגנטי ומעורר מחשבה.
ניתן להזמין את אמן האשליות לאולם האירועים, ואפילו למתחם ספא, ואין אפילו צורך בבמה.

ערבי חברים, ערבי צוות, מסיבות רווקים ורווקות

ערבי חברים הם הזדמנות נהדרת להיפגש, להשלים פערים, לסעוד ביחד וליהנות מחברה טובה ואיכותית. כיום קיימת מגמה של אנשים בגיל השלישי להיפגש אחת לחודש או לתקופה ארוכה יותר, בסלון ביתי, סביב אטרקציה מרתקת ומסקרנת. אחת מהאופציות, שעומדות למארגנים היא הזמנת אמן אשליות איכותי, שיוכל להפיק עבורכם מופע אינטימי ומבדר, שיותר בכם תחושה של ערב, שכיף לחזור אליו בזיכרונות.

לסיכום, אמן האשליות לא צריך במה, רק את הפתיחות ושיתוף הפעולה של הקהל. הוא מתאים לאירועים אינטימיים כמו חתונות, בר מצווה או בת מצווה, אירועי חברה, ערבי חברים כאטרקציה אינטליגנטית ומבדרת .

אולי יעניין אתכם גם:

כתיבת תגובה

סגירת תפריט