בחירת אולם אירועים לפני בחירת האטרקציות

בולי

בולי

בולי - איש האטרקציות שלכם, כותב לכם כמה כתבות שתכירו את עולם האירועים טוב יותר.

בחירת אולם אירועים לפני בחירת האטרקציות

פייסבוק
גוגל +
טוויטר
לינקדאין
ווטסאפ

בחירת אולם אירועים לפני בחירת האטרקציות

אטרקציות מקוריות עשויות להספיק כדי לתפוס את תשומת הלב של המשתתפים. אבל האם הן מספיקות כדי לגרום להם להגיע לאירוע שלכם? מומחים חושבים שלא. הם מאמינים שהאירוע הנכון צריך להתרחש במקום הנכון (ובמיקום הנכון) כדי לעורר ולהניע אנשים להשתתף באירוע.

במילים אחרות, אתם צריכים לבחור את אולם האירועים לפני שאתם בוחרים את האטרקציות שיהיו בו. אירוע מוצלח מורכב ממספר היבטים אותם יש להביא בחשבון כשאתם מחליטים על המקום הנכון. כמו מיקום האולם, העלויות, והשירותים הכלולים הרלוונטיים לאירוע שלכם.

אלו הם כל ההיבטים החשובים באמת. בהמשך מגיע תור האטרקציות. לא שהן לא חשובות, אבל הן לא חשובות כמו בחירת אולם אירועים.

אם וכאשר המיקום יתאים לאורחים שלכם, הם יתעניינו גם באטרקציות

תחילה יש לבחור את המיקום של אולם האירועים וליידע את האורחים. אם המיקום יהיה נוח להם להגעה, הם ישמחו לשמוע גם על האטרקציות המוצעות. אם, למשל, תערכו את האירוע בנהריה, כשרוב המוזמנים שלכם מתגוררים במרכז, זה לא משנה גם אם תביאו את סטטיק ובן אל להופעה, או קוסם שיודע לעשות קסמים בלתי נתפשים.

כי מעטים האנשים שיסכימו לחצות את הארץ כדי לראות כמה פעלולים. אורחים זקוקים לתמריצים. והתמריץ הכי גדול מבחינתם זה מיקום אולם האירועים.

אטרקציות משפיעות על תקציב האירוע

כשאתם מתחילים לתכנן אירוע, יש לכם תקציב מסוים שחשבתם עליו, אבל עם התקדמות התכנונים, אתם מגלים שיתכן שתצטרכו לחרוג מעט (או ממש) מהקו האדום העבה שהסכמתם עליו ביניכם לבין עצמכם (או ביניכם לבין מי שבאמת משלם על האירוע).

יש לכם הוצאות גדולות, ולכן חשוב להשוות בקפידה מספר אולמות אירועים, ולהבין מי מציע לכם את החבילה הכי משתלמת, ומה היא כוללת.

לדוגמא, האם אולם האירועים מציע, כחלק מחבילת השירות, גם שירותי קייטרינג, ציוד הגברה למוסיקה, אורות מהבהבים או מתחלפים, או עזרים חזותיים וקוליים אחרים שנכללים בחבילת השירות ומתמקדים בשלב באירוע שבו כל האורחים מפזזים על רחבת הריקודים? כמה יעלו תוספות מיוחדות של אטרקציות שתרצו להזמין?

"הכול כלול" פירושו "הכול עולה ביוקר"

חשוב לזכור שכמו דברים רבים בחיים, ובמיוחד בבחירת אולם אירועים, כמעט שום דבר לא מגיע בחינם, ולכן, כשבעלי האולם מבשרים לכם בשמחה ש"המחיר כולל הכול", חשוב להבין מה זה בדיוק "הכול", ואיך האירוע שלכם יהיה מוצלח עם כל השירותים המוצעים על ידי ההנהלה.

לפעמים תגלו שכל השירותים המוצעים לכם הם שירותים שאינכם זקוקים להם ושאינם מתאימים לכם, אך אתם מתבקשים לשלם עליהם, והרבה. לכן חשוב לשקול בכובד ראש את התקציב ולהבין את העלויות מול התועלת.

בחירת אולם אירועים משפיעה באופן משמעותי על התקציב

אולם זול פירושו אירוע זול וחסר עניין, ואולם יוקרתי פירושו אירוע יוקרתי ונוצץ. אבל בשני המקרים, אם השירותים והאטרקציות המוצעים אינם קשורים לעולמכם, זה לא באמת משנה מה מציעים לכם. חשוב לבקר באולם אירועים לפני שאתם בוחרים בו, כי בחירת המקום לפי התמונות הנוצצות באתר האינטרנט של האולם יכולה להתברר כאכזבה מרה כשכבר מאוחר מדי. (גם ככה לפעמים הכלה מחליטה על האולם)

לכן מומלץ לבקר במקום, לפחות פעמיים, בשעות שונות של היום, על מנת להבין איך הוא נראה באמת, ולדמיין איך האורחים ירגישו בו, כמה באמת קל להגיע למקום, ואיך האירוע שלכם יראה.

בשורה התחתונה: האירוע הנכון מתרחש באולם הנכון

אז כן, קרוב לוודאי שתצטרכו לעשות מעט עבודת הכנה לפני שאתם בוחרים את אולם האירועים שלכם, אבל אם תגלו שהוא פשוט לא מתאים, יהיה לכם מספיק זמן לבחור באולם אחר. כשאתם בוחרים את האולם, חשוב שתוודאו שלמשתתפים יהיה קל להגיע, שהמקום מציע שפע מקומות חניה, ושהאולם נראה טוב.

רק לאחר שהשגתם תשובות משביעות רצון לסוגיות אלו, תוכלו להתחיל לתכנן את האטרקציות האיכותיות הנהדרות שלכם, ורק כך תוכלו להיות בטוחים שהאירוע שלכם הולך להיות מוצלח. הכי מוצלח שיש.

אולי יעניין אתכם גם:

כתיבת תגובה

סגירת תפריט