מתנות לאורחים בחתונה

מתחתנים בקרוב? מזל טוב! וברוכים הבאים, לתקופה עמוסה בהחלטות, איזו שמלה לבחור, איך לקשט את הרכב, מי יהיה התקליטן המתאים ביותר, היכן למקם את החתונה? באיזה יום? באיזו שעה? וכמובן לא פחות חשוב, אילו מתנות תעניקו לאורחים. מתנות לאורחי בחתונה הן ביטוי ההודיה וההוקרה שלכם על כך שהגיעו לשמוח יחד אתכם ביום המיוחד. אספנו בשבילכם מספר רעיונות מדליקים, שבוודאי יותירו חותם זמן רב לאחר שהאירוע הסתיים.

לפני שמתחילים…

עוד בטרם נסקור מתנות לאורחים בחתונה חשוב, שתגדירו לעצמכם מספר נושאים, שבוודאי יקלו על הבחירה, ויאפשרו לכם לשלוט בהוצאות הרבות, שמגיעות עם תקופת ההכנות:
הנושא הראשון הוא כמובן התקציב. בדקו עם בני הזוג, מה התקציב, שאתם מעמידים לטובת מתנות לאורחים לחתונה? 3000 ₪, 4000 ₪, קבעו תקציב, שלא תחרגו ממנו, וחלקו אותו במספר המוזמנים, שהזמנתם (ללא קשר לאישורי ההגעה, הרי לא הייתם רוצים, שביום האירוע לא יישארו מתנות לכולם). אם הסכום שקיבלתם גבוה מ 5 ₪ למוזמן, תוכלו בהחלט לשקול מתנה אישית, אם הסכום שקיבלתם נמוך מ 5 ₪, כדאי לכם לשקול מתנה קולקטיבית.

סוגי המתנות: מתנה אישית ומתנה קולקטיבית

מתנות לאורחים בחתונה- אישיות

בגזרת המתנות האישיות לאורחים בחתונה תוכלו לבחור בין מארזים אישיים מתוקים, הנושאים עמם את שמות החתן והכלה בתוספת ברכה ומילות תודה. תוכלו לרכוש בנפרד את קופסאות או שקיות האריזה, ולשדך אותן לסוכריות גומי, סוריות קשות, שוקולדים, פטיפורים, עוגיות ולמעשה כל פינוק מתוק, שמחמם את הלב, וישתלב נהדר עם השתייה החמה בסוף האירוע.
תוכלו לחבר את המתנות גם לקונספט האירוע, למשל, אם החתונה שלכם נערכת בים, תוכלו לצרף שי סמלי, הקשור לים, כמו למשל קרם הגנה מיניאטורי, או כפכפי אצבע (הזמינו מספר שווה של כפכפים במידות סטנדרטיות) אם החתונה שלכם נערכת בטבע, תוכלו לבחור בעציצי סוקולנט מרהיבים, ולהציבם כקישוט נוסף או בלעדי על שולחנות האירוע.
מתנות אישיות נוספות יכולות להיות: פותחני בקבוקים דקורטיביים, מארז פירות יבשים, מראות קטנות, מלחיות ופלפליות, מארזי מקרונים אישיים, ספר תהילים קטנטן, קרם ידיים מיניאטורי, ספלי שתיה, נרות, צנצנות קטנות של סילאן, דבש או ריבה, חמסות, סבון טבעי בעבודת יד, פמוטים אישיים, כוסיות טקילה ועוד.

מתנות לאורחים בחתונה- קולקטיביות

מתנות קולקטיביות לחתונה מתחילות מ 1500 ₪ ומגיעות לעשרות אלפי שקלים, תלוי במספר האטרקציות וכמובן במפעילים. תוכלו לבחור באטרקציות,, שתמיד נחשבות למוצלחות וכל אורח מחכה להם, בין אם מדובר בצילום מגנטים, ואפילו צילום במצלמת פלואוריד ואפילו צילום מחזיקי מפתחות, שאת התוצרים שלהם האורחים לקחת הביתה. תוכלו לבחור בעמדות לשזירת זרים, פרחים, סיכות, קשתות ומה לא, שאף נחשבות למזכרות מתוקות, שנשארות. בנוסף, תוכלו להזמין אמני קריקטורה, שיצירו את האורחים שלכם בתורות.

לפרטים על מתנות לאורחים בחתונה צרו קשר, ונשמח לעזור

סגירת תפריט