זוהרים לחתונה

רחבת הריקודים מלאה היא חלום של כל חתן וכלה, הכל קורה סביבה, כולם נפגשים, רוקדים, נהנים ומשתחררים. לעומת זאת, רחבת ריקודים, ריקה, או כזאת, שמתרוקנת לאט, מסמלת, באופן די ברור, שהאירוע מגיע לקיצו. כולנו רוצים רחבות ריקודים מלאות, וחתונות, שמצליחות לשמח ולחבר עד השעות הקטנות של הלילה ואולי אפילו עד אור הבוקר, ואחת הדרכים להשיג זאת היא באמצעות זוהרים לחתונה, שהם  גימיקים מדליקים- תרתי משמע!

מהם זוהרים לחתונה? מהם היתרונות שלה? ואיך הם יכולים "להדליק" לכם את האירוע?

מהם בעצם זוהרים לחתונה?

זוהרים לחתונה הם אביזרים לבישים, שבאמצעות נורות לד קטנטנות מצליחים ליצור אור בגוונים בוהקים, ממש כמו צבעי טוש מרקר. בקבוצת הזוהרים לחתונה ניתן למצוא: צמידים בודדים, גלילים, הניתנים לחיתוך והתאמה, משקפיים, שרשראות, מרקס, ספוגי בריכה, טבעות, משרוקיות, קשתות, אוזניות, סטיקלייטים, נשפנים, כובעים ואפילו בלונים, שניתן לקשור לצורות מבדרות.

היתרונות של זוהרים לחתונה.

היתרון הראשון– מובהק למדי, ומבטיח, שכאשר רוכשים סט זוהרים לחתונה נהנים מעמידות לאורך כל האירוע, כלומר, ניתן יהיה לחלק את הזוהרים כבר בסשן הריקודים הראשון, והם עדיין יפיצו אור זוהר בסשן הריקודים השלישי. כך לא צריך לחדש את המלאי באמצע האירוע.

היתרון השני– הם פשוט מצטלמים נהדר. זוהרים לחתונה מוסיפים כל כך הרבה חגיגיות ויופי לאירוע, בשנים האחרונות, הם אפילו הפכו לאחד המסמלים המובהקים במסיבות, ובכל סוג של אירוע עם רחבת ריקודים פעילה. הקהל אוהב להצטלם איתם, ולא פחות חשוב, הם מצטלמים נהדר.

היתרון השלישי– פריט משלים למסיבת פול מון. מסיבת פול מון, הפכה ללהיט בשנים האחרונות, והיא מצליחה לחקות את ליין המסיבות הרווח בקרב הצעירים במזרח הרחוק. מסיבת פול מון כוללת צבעי גוף זוהרים, דליי אלכוהול עם קשים, ואווירה משוחררת. כך שבאופן טבעי, זוהרים לחתונה ישתלבו היטב בקונספט הפופולארי הזה, ואף ישלימו אותו.

היתרון הרביעי– מחיר נגיש. המחיר של זוהרים לחתונה נמוך יחסית פר יחידה, ומתחיל מכמה שקלים בודדים ועד עשרות שקלים בודדים, לא משהו, ש"בולע" את התקציב. בזכות המחיר הנגיש, ניתן לרכוש אותם בכמויות גדולות יחסית ו"להפציץ" את הרחבה, מבלי "לקרוע" את הכיס.

היתרון החמישי– גימיק, שמתאים לכולם. מבוגרים, צעירים, ילדים, כולם רוצים לשים על עצמם זוהרים, זה כיף, קל נגיש וגמיש, ואלו התכונות, שהופכות את האביזרים הללו לפריטי חובה ברחבה.

איך אפשר להדליק את האירוע עם זוהרים?

רעיונות וטיפים:
טיפ ראשון- פחות זה יותר-  תוכלו ליצור אירוע נושאי סביב צבע אחד או שניים ובכך להעמיק אותו ולתת לו זהות.
טיפ שני- הביאו את האולטרה סגול- זוהרים לחתונה נראים הרבה יותר טוב באורות אולטרה סגולים, ולמיטב ידיעתנו, אנשים רוקדים טוב יותר, כשהאולם חשוך, תנסו ותראו!

להזמנת זוהרים לחתונה, צרו עמנו קשר דרך האתר.

סגירת תפריט