גימיקים לחתונות

הנה בא היום, הנה באה השעה, והחתונה שלכם מתקרבת בצעדי ענק, אחת הדרכים להפוך את האירוע לבלתי נשכח, היא באמצעות שילוב של גימיקים לחתונה. אספנו עבורכם מספר גימיקים מדליקים, שיתאימו החל מקבלת הפנים ועד היציאה ממתחם האירועים.

גימיקים לחתונה- קבלת הפנים

קבלת הפנים היא למעשה תחילת האירוע, הרגעים הראשונים בו אתם או נציגים מטעמכם יפגשו את האורחים, שהגיע לשמוח יחד אתכם בערב המיוחד שלכם. בדרך כלל היא מתחילה במתחם נפרד, לעיתים מקורה, לעיתים לו, ונמשכת כשעה, שעה וחצי, בקבלת הפנים מוגשת ארוחה קלה בסגנון בופה, והתפקיד המרכזי שלה היא "לשבור את הקרח", להפחית מהמתח, ולאפשר למוזמנים להיפגש אחד עם השני. לכן בקבלת הפנים מומלץ לבחור בגימיקים חווייתיים יותר, קונספטואליים, שיכולים להתבטא בגשר כניסה, המורכב מבלונים בצורת לב, או בשילוב של בלונים עם ראשי התיבות של החתן והכלה, בדוכני שזירת פרחים, או קינוחים מתקתקים ומדליקים, מאפייה ניידת, פטיפורים, עמדת פופ עם פופקורן ושערות סבתא, ועוד. בשלב זה, פחות מומלץ לשלב עמדות צילום, שכן הן עלולות לגזול את תשומת הלב של האורחים, ולרכז אותם במקום אחד, במקום לנסות להתחבר לקונספט ולאירוע עצמו.

גימיקים לחתונה- סלואו חתן כלה

רבים יעידו, שריקוד הסלואו של החתן והכלה הוא נקודת השיא של הערב לאחר החופה, זהו למעשה הריקוד הראשון כזוג רשמי, וגם הריקוד הראשון בחתונה. אחד הגימיקים יכול לבוא לידי ביטוי בריקוד מתוך מבנה נייד בתוספת של בלוני לד מבהיקים, וכן מתקן בועות סבון, שישתלבו נהדר עם הצילומים.

גימיקים לחתונה- רחבת הריקודים

רחבת הריקודים היא לב החתונה, כולם מתנקזים אליה, ונהנים לזוז לצד הלהיטים התורניים והקלסיים מכל הזמנים. וזה הזמן שלכם לפנק והרבה. בשלב הראשון של הערב, תוכלו לחלק לאורחים גימיקים מדליקים כמו מסכות, כלי נגינה כמו: מרקס, תופים, גיטרות מתנפחות, מיקרופונים מתנפחים משקפיים גדולים, שרשראות הוואי, משרוקיות, כובעים מפלסטיק או מבד, עניבות חד פעמיות, שפמים, ועוד. שמח, בוודאי שיהיה, חבילות אלו מוצעות במחיר ידידותי בין כמה מאות שקלים ( בהתאם לכמות המשתתפים באירוע)

לקראת סוף האירוע ובמופע הריקודים השני, זה הזמן לשלוף את "התותחים הכבדים", אלו הם כמובן דוכני המזון הניידים, המעוצבים בקפידה, תוכלו לכבד את האורחים בקינוחים כבר על הרחבה, בין אם מדובר על מאפים מתוקים, עוגות מוס, וכן בין אם מדובר על מגשי אלכוהול, צ'ייסרים, דלי אלכוהול עם קשים ועוד. תוכלו גם להגיש מגשי פירות.

אם האירוע נושק לשעות הקטנות של הלילה, רכשו ערכת פול מון, ותוכלו להציע למשתתפים שפע של צבעים זורים באור אולטרה סגול, שיקפיץ את האווירה, ויביא את כולם לרחבה.

לסיום, גימיקים לחתונה הם אמצעי נח, וכייפי, שמבטיח, שהאירוע שלכם יזכה לפופולריות רבה.

סגירת תפריט