בלונים לאירועים

2 ברבורים מאוהבים, ליצן צוחק, פרחים צבעוניים, ועמודים יווניים, לב ענק וגם כדורגל, הלו קיטי וצבעי הדגל, בלונים הם הסימן הראשון שיש פה חגיגה, והם הפתרון המושלם להביע רעיון, להפגין אהבה, ולהפוך את הכניסה לשכם למרשימה במיוחד. עם בלונים לאירועים אפשר לעשות הכל, לבנות גשרים, לקשט את השולחנות, לקשט בין השולחנות, להדגיש אזורים, וליצור קונספט שלם וחד פעמי.
אספנו מספר רעיונות עיצוב מדליקים עם בלונים לאירועים.

כניסה מרשימה עם שערי בלונים.

רגע הכניסה של חתן וכלת האירוע, הוא אחד מהרגעים המשמשים והמרגשים ביותר, ואחת הדרכים להפוך אותו לבלתי נשכח, היא באמצעות בלונים לאירועים:

רעיונות לשערי בלונים לבת מצווה:
שער פרחי בלונים- שער המגיע בשלושה גוונים מרכזיים, ירוק דשא, ורוד פוקסיה ולבן, כאשר בסיס השער מורכב מבלונים ארוכים, המשמשים כגבעולים, ובלונים עגולים יוצרים את עלי כותרת, לגיוון, ניתן להוסיף מכל צד את הספרות 1 ו 2 או אפילו בלונים עם ראשי התיבות של כלת השמחה, קשת השער מורכבת מבלונים ורודים או לבנים.

שער בלונים לאירועים בסגנון יוקרתי– שער בת מצווה יוקרתי מורכב מ 2 גוונים מרכזיים, לבן וזהב, שמשתלבים אחד בשני באופן דיכוטומי, כלומר: 3 שורות לבנות, 3 שורות בגוון זהב וכדומה, פשוט ומלא ביוקרה.

שער בלונים לאירועים בצורת לב– שער בצורת לב הוא שער מתוק במיוחד, מורכב מגוון אחד של בלונים לבחירת כלת השמחה, הגוון הפופולארי ביותר הוא אדום, ניתן להוסיף לשער את שם כלת השמחה, ואפילו את הספרות 12.

רעיונות לשערי בלונים לבר מצווה:

שער בלונים לאירועים כדורגל- שעור כדורגל מורכב מ 3-4 צבעים, שחור, לבן וצבעי הקבוצה, שחתן בר המצווה אוהד. ניתן לשלב את אלו באלו, או לבקש עיצוב דיכוטומי בשורות. דרך נוספת היא ליצור עמודים מצבעי הקבוצה, ובקצותיהם לבחור בבלונים עם הדפס כדורגל, את הקשת עדיף לצבוע בלבן, שחור או שניהם ביחד.

שער בלונים לאירועים בסגנון יוקרתי- שער יוקרתי כולל את גווני הכסוף, הכחול ונגיעות של לבן/ שחור, ניתן. עמודי התמך נצבעים בבלונים כחולים, מעליהם מציבים את הספרות 1 ו 3 בכל צד, בגווני הכסוף, והקשת נצבעת בלבן פנינה או שחור.

רעיונות לאירועי חתונה:
אירועי חתונה נחשבים לאירועים יוקרתיים, בלונים לאירועים יכולים בהחלט לתרום להדגשת הקונספט של האירוע וכמו כן תורמים לאווירה החגיגית. לאירועי חתונה נבחר בבלוני זהב וכסף, לבן ושחור, וניצור מהם תבניות רומנטיות, שני לבבות, שנכרכים אחד בשני, מסגרת לצילומים, כובעים ענקיים לחתן ולכלה, וגם כובעים יצירתיים במיוחד למוזמנים, אלמנט בגובה 3 מטר, המציג דמויות של ציפורים נושקות מקור, וכמובן בובות בלונים גדולות במיוחד, שיוסיפו הומור ומידה של הלצה לאירוע.

לא רק לאירועים פרטיים

בלונים הם אמצעי נגיש ופשוט לקישוט אירועים עסקיים. אחת מהדרכים להדגיש את השייכות של האירוע לחברה הוא באמצעות שער בלונים, הנושא את צבעי המותג.

סגירת תפריט