האטרקציות, שיסדרו לכם את החתונה!

כולנו רוצים חתונה מיוחדת, חתונה, שנזכור לנצח, אירוע רווי שמחה, אירוע, שמחבר בין אנשים, יוצר אווירה נעימה וכיפית, ומעניק חוויה, שכולם יזכרו ולטובה. אבל כמו שבחתונה יש שני צדדים, כך יוצא, שרבים מהמזומנים מכירים אחד את השני, רק בערב החתונה? איך מחברים בינהם, באופן ספונטני, ומדליקים את האווירה? באמצעות אטרקציות לחתונה!

כיצד להתאים אטרקציות לחתונה?

כולנו רוצים אטרקציות לחתונה, אך האם האטרקציות, שנבחר יתאימו לאירוע שלנו? כדי לוודא, שהשקענו את הסכום באטרקציות הנכונות, כדאי להתייחס למספר נקודות:

הנקודה הראשונה- קהל היעד

בטרם בחירת אטרקציות לחתונה חשוב לדעת מי קהל היעד שלכם, ומהם הצרכים שלו. כמה ילדים יש בחתונה? ומה הגילאים שלהם? האם יש מקום לשלב מתנפח אחד או שניים לפעוטות, אולי בריכת כדורים קטנה? כמה בני נוער וצעירים יש בחתונה, רובם בוודאי ירתו לתעד את האאוטפיט ברשתות החברתיות, וכדאי להזמין בעבורם אביזרים ואטרקציות, שיהפכו את התמונות שלהם למעניינות יותר.

הנקודה השנייה- מיקום החתונה

דרך נוספת לדעת, שבחרתם באטרקציות לחתונה מוצלחות היא על ידי התאמת האטרקציות למיקום החתונה. חתונות, שמתקיימות בסמיכות למקור מים, אגם, ים, בריכה, מהוות הזדמנות לשילוב אטרקציות כיפיות כמו מתנפחים, בריכות קצף, משחקי חברה במים, אקסטרים ועוד.

הנקודה השלישית- זמן החתונה

ישנן אטרקציות, שמתאימות לאור יום, ויצטלמו נהדר בשעות הצהריים, כמו דוכני מזון מעוצבים ומגניבים (בעיקר בעונת החורף, אבל לא רק) וישנן אטרקציות, קלאסיות לערב, כמו אמן בלונים, גרפיטי, מסיבות פול מון ועוד.

הנקודה הרביעית- מטרת האטרקציה

האם היינו רוצים ליצור הייפ מטורף ברשתות החברתיות, אם כן? כדאי לבחור אטרקציות לחתונה, שמזמינות אנשים לצלם, אלו יכולות להיות מסגרות מותאמות, או קירות צילום מדליקים, שמדמים זירה בהתאם לקונספט של החתונה: גלאם, טבע, ים, חופש ועוד, תאי צילום מתנפחים, או תאי צילום קבועים בתוך מכוניות ישנות, קירות ירוקים, לבנים, מצלמות סלפי, עמדות דיגיטליות, כדי למקסם את הערך אפשר  לשלב אביזרים מדליקים, שהמשתתפים לובשים, כמו צמידי לד, כובעים, משקפיים, ועוד צילומי מגנטים, קירות מדליקים, שמציגים יצירות מזון כמו קייקפייקס, דואנטס, פרעצלים, אותיות גדולות, המציינות את ראשי התיבות של בעלי השמחה, ואפילו שערים מוארים, שהמוזמנים יעברו דרכם בדרך וכולי. מטרה נוספת, היא כמובן להביא ללכידות וגיבוש, ואותה אפשר ליצור באמצעות גורם שלישי מתווך, שידע לחבר בין כל המוזמנים מהקצוות השונים של המשפחה. הגורם המתווך הזה הוא בדרך כלל אמן, זה יכול להיות צייר גרפיטי, או אולי להקת רקדניות ברזילאיות, להקות מתופפים, להקות נגנים, זמר ועוד. לסיכום, כפי שניתן לראות, אטרקציות לחתונה לא רק מקפיצות לכם את האירוע, אלא הופכות אותו לערב בלתי נשכח, שכולם ירצו להיזכר בו שוב ושוב, חשוב להתאים את האטרקציות לגילאי המוזמנים, לחבר אותן למקום, לזמן, למטרה ולקונספט, שבחרתם, ולא פחות חשוב, לשחרר אם הדברים יעבדו או לא, ופשוט להתמסר וליהנות!
סגירת תפריט