אטרקציות לבת מצווה

הילדה חוגגת בת מצווה, מזל טוב! אירוע בת מצווה, הוא אירוע מרגש במיוחד, ששם את בתכם במרכז מול המשפחה, החברים המשפחתיים והחברים מהכיתה/ השכבה. בת מצווה מסמלת את סיום תקופת הילדות, ומהווה נקודת מעבר לגיל מאתגר במיוחד, גיל ההתבגרות. מתכננים לחגוג את גיל 12 באירוע מדליק במיוחד? כדאי, שתכירו את האטרקציות הבאות!

האטרקציות, שיקפיצו את האירוע ברשתות החברתיות

הילדים של היום מחוברים כל הזמן, יוצרים סרטון מצחיק בסנאפצ'ט, מעלים סטורי לאינסטגרם, מצלמים את עצמם ליוטיוב, הופכים לסלבים ומשפיעני דעה מגיל צעיר במיוחד. ולכן קירות הוליווד, או קירות קונספטואליים בהתאם לאירוע, אותיות גדולות המציינות את ראשי התיבות של כלת השמחה, מסגרות מובנות ומדליקות, עמדות צילום עם מסכים ירוקים, צילומי מגנטים ועיצוב האולם בבלוני הליום מדליקים, יהוו את התפאורה הקלאסית ויזכו לפופולאריות רבה.

כל הילדים קופצים רוקדים

אין יותר טוב מלהוציא אנרגיה באירוע בת מצווה, זה הזמן שלכם לפנק את האורחים במגוון פעילויות, שיכניסו "אקשן", אווירה של צחוקים, וכיף גדול לשמחת בת המצווה. בין אם האירוע מתקיים באולם, או אולי אפילו בשטח פתוח, ואפילו בסמוך לבריכה תוכלו להוסיף שפע של מתנפחים, במות, זירות לחימה, משחקי חברה, בריכות קצף, בריכות מים, ועוד שפע של מתנפחים לקטנטנים כמו טירות, ג'ונגל ועוד. את הרחבה תוכלו להקפיץ עם שפע של אטרקציות כמו בובות גדולות, רצפות לד, בלוני לד, בלוני הליום, חבילות פול מון מדליקות, שיצלמו נהדר לרשתות החברתיות, דוכני מזון ניידים, רקדניות ונגנים. לאלו, שמעדיפים בילוי רגוע יותר, ניתן להציב שולחנות משחק, שבוודאי יחברו בין המוזמנים, ויעניקו עניין נוסף לאירוע. 

גם מתנה היא אטרקציה

אחת הדרכים להוקיר ולהודות למוזמנים, שהפגינו נוכחות באירוע שלכם, והקדישו מזמנם כדי לשמח ולשמוח יחד אתכם היא על ידי הענקת תשורה קטנה עוד במהלך האירוע, אטרקציות לבת מצווה כוללות מתנות מתוקות, שילוו את האורחים, זמן רב לאחר סיום האירוע. מעבר לצילומי מגנטים ואמני גרפיטי, שיוכלו לאייר את האורחים שלכם, תוכלו להזמין אמן צילום על מחזיקי מפתחות, תוכלו לחלק מטבעות שוקולד עם ברכה ומילות תודה, לחלק צמידים או טבעות שזורות, ואפילו לפרגן לאורחים בדוכני מזון קונספטואליים, מתוקים, מלוחים, על טהרת הירקות, הפירות, המאפים ועוד.

האטרקציות, שיקפיצו את רגע הכניסה לאולם.

נערת בת מצווה מרגישה כמו כלה, כולם מחכים לה, ורוצים לראותה, ביום זה היא מתאפרת, מתגנדרת ונערכת לכניסה בלתי נשכחת. תוכלו להעצים את החוויה שלה באמצעות אטרקציות לבת מצווה מדליקות כמו כניסה ברכב עתיק, פסנתר כנף, נבל, לב ענק, שער בלונים, ואפילו כניסה עם כרכרה. לסיכום, כפי שניתן לראות באירוע בת מצווה קיימות אטרקציות לכל מטרה, בין אם מדובר על מתנות לאורחים, אטרקציות לבת מצווה לרחבת הריקודים, כניסה מפוארת ומרשימה וכמובן אטרקציות להפעלה.
סגירת תפריט