אטרקציות לבר מצווה

בר מצווה, אחד מהאירועים המרגשים ביותר, המעבר מילדות לבגרות, קבלת עול מצוות, קריאת דרשה מרגשת, וניצנים ראשונים של תקופת נעורים, הם רק חלק מהגיל המופלא. יש הורים, שיבחרו לחגוג בר מצווה בטיול משפחתי, יש כאלו, שיבחרו להפיק אירוע למשפחה ולחברים, וישנם כאלו, שישלבו בין השניים. אירועי בר מצווה, בשונה מאירועי חתונה, זוכים להרכב מוזמנים ייחודי מאוד, שכן מלבד המשפחה והחברים של ההורים, חלק נכבד מהמוזמנים הם למעשה חבריו של חתן בר המצווה.
איך מחברים בין כל כך הרבה משתתפים מגילאים שונים? באמצעות אטרקציות לבר מצווה

איך לבחור אטרקציות לבר מצווה

קיימים מספר עקרונות, שייסעו לכם לבחור אטרקציות לבר מצווה, העיקרון הראשון: רלוונטיות, העיקרון השני בטיחות, העיקרון השלישי: תקציב.

העיקרון הראשון: רלוונטיות

אירועי בר מצווה נערכים, בדרך כלל, באולם סגור, אבל לא בהכרח, גם מספר המוזמנים מצומצם יחסית ביחס לאירועי חתונה, כאשר מספר המבוגרים עולה על הילדים (פילוח גילאים: 65% מבוגרים, 35% ילדים ובני נוער בממוצע) כך שאם בוחרים אטרקציות לבר מצווה, ראוי שיתנו מענה ל 2 האוכלוסיות, או שנדרשת בחירה בין 2 אטרקציות נפרדות.

העיקרון השני: בטיחות

כיוון שבאירועי בר מצווה מספר הצעירים מתחת לגיל 18 יחסית משמעותי, נדרשת התייחסות יתרה לבטיחות האטרקציות, שאתם בוחרים, והיא תבוא לידי ביטוי על ידי הקפדה מרכישת אטרקציות לבר מצווה מספק מורשה, הצבת מתקנים עם פיקוח, שימוש באמצעים, שאושרו על ידי מכון התקנים, ועומדים בכל דרישות הבטיחות המחמירות, אל תקלו ראש בשביל לחסוך כמה מאות שקלים. כולנו רוצים להתחיל אירוע בשלום ולעבור אותו בהצלחה.

העיקרון השלישי: תקציב

עקרון זה, הוא זה שיכריע מה תהיה האטרקציה או האטרקציות, שתבחרו לבסוף, האם אלו יהיו מתנפחים מדליקים, שיחברו בין כל הגילאים, האם בכלל אמני בלונים, שיפיחו צבע ברחבה, או אולי בכלל נגנים מקצועיים, כמו מתופפים, כנרים ורקדניות. כיום ניתן לבחור אטרקציות לבר מצווה בעלות של כמה אלפי שקלים בודדים ועד עשרות אלפי שקלים.

האטרקציות, שיחברו בין האורחים

אם אירוע בר המצווה נערך ליד מקור מים כמו בריכה או ים, ובין החודשים מרץ עד אוקטובר, תוכלו תמיד לבחור במתנפחים לבריכה, שיחברו בין כל קבוצות הגיל, ויכניסו הרבה אקשן ועניין לאירוע.
מגלשות מים גבוהות וענקיות, מגלשות קצף (שניתן להציב גם על הדשא ליד) אבובים קטנים, זירות משחק ומאבק, גשר כדורים, רשתות ומעקות למשחקי כדור בים.
אם אין מקור מים בקרבת מקום, תוכלו עדיין ליהנות ממתנפחים לדשא, המסתיימים בבריכה מובנית בסופם, נדנדות מים ועוד.
כל המתנפחים עשויים מבד שמשונית חזק ועמיד, כמו כן חשוב, שמפעיל מקצועי יהיה נוכח בעת הפעלתם.

מעבר לכך, אם האירוע מתקיים באולם סגור, ובחודשי החורף, תמיד תוכלו להציב עמדות צילום מדליקות, כמו תאי צילום מתוך רכבי וינטג", קיר צילום ירוק, מראת סלפי, שטיח לבן וקיר הוליווד או קיר נושאי אחר, וכמובן תוכלו לשלב מופעי אומנות ובידור.

סגירת תפריט